Lotosky hrajú volejbal

Stretávame sa od roku 2011. Partia amatérskych volejbalistov a volejbalistiek rôznych úrovní od začínajúcich po bývalých hráčov ligy. Sme zakladajúcou skupinou Lotosových kvetov, nadväzujúcou na pokusy v 90. rokoch 20. storočia a inšpirovanou českým Alcedom. Vďaka turnajom sme sa postupne skamarátili s ďalšími LGBTI klubmi naprieč Európou.

Príď medzi nás a…
1. naučíš sa hrať volejbal,
2. výborne sa zabavíš,
3. nájdeš si priateľov,
4. zlepšíš si postavu,
5. zbavíš sa ostýchavosti…

… a už nikdy nebudeš chcieť prestať, pretože VOLEJBAL JE SEXI!

Tréningy

Venujeme sa prevažne halovému volejbalu, ale v lete si zahráme aj plážový. Bezpečné tréningové prostredie pre všetkých je zaručené, rovnako ako aj priateľská atmosféra na ihrisku a v šatniach. Potešíme sa novým tváram, sporadickým i pravidelným hráčom a hráčkam.

PONDELOK 19:00 – 21:00

Tréning pre pokročilých hráčov zameraný na hru. Tréning prebieha v spolupráci s volejbalovým klubom Victory.

UTOROK 18:30 – 20:30

Tréning zameraný na hru a spoločenský rozmer volejbalu. Vhodné pre začiatočníkov a tých, ktorí chcú stráviť príjemne čas. Hrá sa počas celého tréningu.

STREDA 19:00 – 21:00

Tréning zameraný na posilňovanie výbušnosti, vytrvalosti v rýchlosti, techniky pohybu po ihrisku, na zdokonaľovanie hernej činnosti jednotlivca v dvojiciach i v skupine. Prinášame rady, ale podporujeme aj vzájomné učenie a inšpiráciu. V druhej polovici tréningu sa hrá. Vhodné pre pokročilých hráčov i pre tých, ktorí si myslia, že sú vo volejbale dobrí. V druhej polovici tréningu sa hrá.

ŠTVRTOK 18:30 – 20:30

Tréning zameraný na budovanie základných volejbalových zručností. Vhodné pre začiatočníkov a pre tých, ktorí sa chcú zlepšiť. Prinášame rady, ale podporujeme aj vzájomné učenie a inšpiráciu. V druhej polovici tréningu sa hrá.

Súťaže a turnaje

Zúčastňujeme sa medzinárodných turnajov po celej Európe: Praha, Viedeň, Krakov, Budapešť, Varšava, Barcelona. Každú jeseň hráme na nami organizovanom medzinárodnom podujatí Lotos Cup Bratislava. Sme pravidelným účastníkom česko-slovenskej teplej volejbalovej ligy LEGA(Y). Sem-tam si zahráme aj priateľské zápasy s tímami Mestskej volejbalovej ligy v Bratislave.

Volejbalové Lotosky koordinuje Ľubo

Bližšie informácie na info@lotosovekvety.sk.